HANDAN'IN MEZUNİYETİ    
08.Haziran.2017  |   704 Görüntülenme    |      |  


                  Handan Balıkesir’e geldiğimizde, Aslan’ın ilkokula başlaması nedeniyle Handan’ımız da artık evde durmak istemedi ve bundan 6 yıl önce anaokulu ile birlikte Bahçeşehir Koleji ‘ndeki eğitim hayatına başladı.

                   Handan’ımız zaten heyecanlı ve yerinde duramayan bir çocuk. Hem anaokuluna hem de ilkokula başladığında çok heyecanlıydı. Ders aralarında hemen Aslan ağabeyi ile bir araya geliyorlardı. Geriye dönüp baktığımızda zaman ne çabuk geçmiş. Daha dün ana sınıfındaki etkinliklerine katılıyorduk. Ne çok da etkinlikleri olmuş. Okulda konferans salonu ve bahçedeki, dışarıda Yay/ada sergi salonu ve açık alanlardaki birçok etkinlikleri… Derler ya “çocuklar hemen büyür” aynen öyle. Daha dün doğmuşlardı.

                   Günümüzde çocuklar pek dışarıda oynamak istemiyor ama bizim çocuklar tam aksine. Eve gelir gelmez hemen bahçede oynamaya gidiyorlar ve yazın bazen geç saatlere kadar oynuyorlar. Adeta bizim çocukluğumuz gibi çocukluk yaşıyorlar.

                    İlkokulu bitirmesi nedeniyle sınıf olarak Altın Otel’de düzenlediğimiz mezuniyet gecesinde her şey mükemmeldi. Çocuklar gönüllerince doyasıya eğlendiler. Organizasyonda katkısı olanlara tekrar teşekkür ederiz. Mutlu bir birey olmanın temelini oluşturan ilkokul yılları çok önemlidir insan yaşamında.Ve sınıf öğretmeninin rolü çoktur bu süreçte. Kızımızın eğitim ve öğretim hayatında emeği ve katkısı olan başta sınıf öğretmenimiz Mürvet Hanım olmak üzere anaokulunda ve ilkokuldaki tüm öğretmenlerine ve okul yöneticilerine teşekkür ederiz. Çocuklarımız özgüveni yüksek ve sosyal bireyler olarak yetişiyorlar.

                 .Handan’ımızın ilkokulu bitirmesi nedeniyle hissettiğimiz duyguları siz değerli dostlarımızla paylaşmaktan mutluluk duyduğumuzu belirtir, tüm dostlarımıza sevgilerimizi sunarız.


pasta kesimi


Handan


Aslan Ağabeyisi ile dans


Mürvet Öğretmenimizle


 

 aile  


                                                  

Çiçek Takdimi


 

  hep birlikte


Ayrılırken


 

Handan-Dans


 

 Arkadaşlarla


 

Siz de Bir Yorum Bırakmak İster misiniz?

Ad Soyad
zzzzzzzzzzzzzzzzz
Email
Yorum


İsmail KÜÇÜKALİ      03.03.2019

Handan kızımızı canı gönülden tebrik ediyoruz.